Co na sebe prozradil Roman Pastorek

Možná ho neznáme všichni, ale mladé publikum ho zná určitě – Roman Pastorek je moderátor televizní soutěže BLUDIŠTĚ a působí i v rádiu Čas. Vypadá to, že je práce, kterou vykonává už delší čas, pro něj stále i zábava. Má rozsáhlé zkušenosti v mediální oblasti a byl ochoten se o ně s námi podělit:

Jak ses dostal k natáčení tohoto pořadu?

Šel jsem původně na konkurz do ostravského studia České televize na Medúzu, i když jsem v té době už dělal moderátora i DJ…Bohužel, vzhledem k tomu, že jsem tam šel až ve druhém kole, tak vybrali Aleše Juchelku a Richarda Krajča – ale zeptali se mě, jestli se nebojím moderování a dětí, že by pro mě měli nabídku dělat moderátora v Bludišti, no a já to přijal.

Máš nějaké rozmlouvací jazykolamy?

To jsem měl kdysi, dnes už mi stačí ranní vysílání v rádiu, tam se – myslím – rozmluvím dost. Ale kdysi jsem si hodně pomáhal slovem „lodyha“.

Jsi nervózní před vystupováním?

Teď už ani ne, protože když natáčím před kamerou, tak je tam štáb, který moc dobře znám – ale jakmile mám točit s nějakou známou osobností, tak ta nervozita tam lehce je, protože se bojím, abych se nespletl ve jméně, nějakých číslech a podobně.

Pokračování rozhovoru najdete v novém čísle LOOKni…

Rozmlouvala: Daniela Richterová

 

 

Autor příspěvku: Daniela Richterová