Diář Báry Nesvadbové

Neobvyklou autogramiádu zažili v úterý 23. října návštěvníci ostravského Knihcentra.  Představit svůj nový diář dorazila spisovatelka a šéfredaktorka prestižního módního časopisu Harper´s Bazaar Barbara Nesvadbová.

Diář je nejnovějším přírůstkem do poměrně bohaté rodiny knih od spisovatelky, která svou prvotinu napsala již za dob svých studií. Knihy jsou cíleny ženám nad 18 let. Díky mnohdy peprnějším situacím, které v knize hlavní hrdinky zažívají, se to samo nabízí. Diář je tedy příjemnou novinkou, kterou mohou používat i ženy, které se s knihami Báry ještě nesetkaly. Mají totiž možnost okusit spisovatelčin specifický styl psaní. Obsahem jsou kromě klasických políček na poznámky i krátké příběhy.

Průběh autogramiády se nesl na ženské vlně. Moderátorka pokládala spisovatelce zajímavé dotazy ohledně jejího diáře, ale také její práce. Návštěvníci se tak dozvěděli, co autorka zrovna čte, jak ji naplňuje práce s charitativními prvky, nebo třeba jestli píše novou knihu.

 

Na závěr se vytvořila poměrně dlouhá fronta zájemců o podpis. Někteří si donesli domů diář, jiní její poslední knihu Laskonky.

Autor text i foto: Michaela Móroczová

Autor příspěvku: Michaela Móroczová

1 komentář u „Diář Báry Nesvadbové

    Šárka Maternová

    (20.11.2017 - 20.28)

    Autogramiáda byla opravdu povedená. Bára Nesvadbová je velmi inspirativní žena 🙂

Komentáře nejsou povoleny.